Focus mode

Dlaczego klata? 

Chyba wszyscy wiemy o tym, że skończyły się czasy, kiedy musieliśmy chować tatuaże pod mankietami i kołnierzami koszul. Dzisiaj niemal każdy zaczyna od grubych kompozycji, wybierając na pierwszy projekt cały rękaw, plecy albo chociażby klatkę piersiową

I nie ma czemu się dziwić. Fajna, wypracowana treningami klatka, na której zmieścisz każdą dziarę- dodatkowo uwypukli Twoje męskie cechy charakteru. Lekko agresywne, czasami prowokacyjne motywy, dopieszczone przez genialnych polskich tatuatorów- masz w czym wybierać! Nikt nie przejdzie obojętnie obok takich tatuaży.

Jest jednym z najlepszych miejsc do dużych kompozycji, ale mnogość tematów i styli które się na niej zmieszczą się olbrzymia.

Jakie wzory są obecnie najmodniejsze?

Nie ogranicza nas symetria, choć oczywiście jest dość przyjemna dla oka. Modne stały się ostatnio rozwiązania, gdzie na każdej piersi znajdują się dwa nawiązujące do siebie tematy. Mogą być to, jak przedstawimy poniżej, zwierzęta albo symbole. 

Fantastycznie będzie na niej wyglądać pojedyncza, proporcjonalna wrzutka, lub połączenie z innymi tatuażami, które być może masz już na sobie. Płynne przejście wzoru na ramiona, a następnie całe ręce, połączenie z szyją, wkomponowanie ze wzorami na brzuchu? Możliwości jest tysiąc!

 

Postanowiliśmy zebrać najciekawsze, lub najbardziej modne wzory aby Was zainspirować.

Przede wszystkim zwierzęta.

 

Kategorie możemy podzielić ze względu na używane style tatuowania. Na chwile obecna najmodniejszym wzorem oraz trendem utrzymującym się od lat są zwierzęta przedstawione w sposób realistyczny. Dokładnie detale, dopieszczone cieniowanie pozwala na wykonywanie tych prac w szarościach. Można jednak spotkać naprawdę mocne wzoru w pełnym kolorze. 

Polska scena tatuażu stoi realizmem na bardzo wysokim poziomie.

Jesteście zachęceni? Wybierajcie spośród

 • Niedźwiedź i wilk- dwa najpopularniejsze zwierzęce wzory! Potężni królowie lasu, symbolizujący męskość, siłę, niezależność i ten pierwotny pierwiastek drzemiący w duszy każdego faceta. Totalna dowolność kompozycji to duża to Przewaga tego uniwersalnego tematu.
 • Dwa zwierzęta razem na Twojej piersi? Łącz je w dowolnych konfiguracjach 
 • inne mega modne motywy realistycznych zwierząt na męska klatkę piersiową to zwierzęta równie mocne i dzikie. Niekwestionowany król sawanny lew, władca dżungli goryl. Uniwersalnym znakiem nieujarzmionej mocy jest tygrys! 

 • Inne mega modne motywy realistycznych zwierząt na męska klatkę piersiową to zwierzęta równie mocne i dzikie. Niekwestionowany król sawanny lew, władca dżungli goryl. Uniwersalnym znakiem nieujarzmionej mocy jest tygrys! 
 • Inne mega modne motywy realistycznych zwierząt na męska klatkę piersiową to zwierzęta równie mocne i dzikie. Niekwestionowany król sawanny lew, władca dżungli goryl. Uniwersalnym znakiem nieujarzmionej mocy jest tygrys!

 

 • Od kilku lat zauważalny jest wzrost popularności różnych przedstawień ptaków.
 • Mroczny kruk, sowa kojarząca się z mądrością, albo dumny orzeł- w wykonaniu mogą nawiązywać nawet do motywów plemiennych lub patriotycznych. Nawiązująca do kultury orientu czapla? Czemu nie?! 

Czaszki i motywy związane ze śmiercią 

 • Ludzkie czaszki, jeden z najstarszych motywów nowoczesnego tatuażu. Lekko groźne, czasami połączone z odpowiednim cytatem lub dodatkowym motywem, nabierają melancholijnego wydźwięku. Na pewno jest to temat dla odważnych! Każdy ma przecież swoja mroczniejszą stronę. 

 • Jeśli chcecie złagodzić ich piekielny wydźwięk, wystarczy zastosować chociaż inny styl- tutaj idealnie sprawdzi się neotradycyjny! 
 • Lub każde inne połączenie z kolorami i różnymi tematami (jak chociażby w
 • Inne dowolne kombinacje tematyczne z czachami w roli głównej! Przecież nic nas nie ogranicza. No może poza ilością wolnego miejsca na ciele….

A może portret zamiast czaszki? 

 • Chcesz upamiętnić ukochana osobę? Mieć na ciele portret swojego dziecka? A może modelki na która masz totalnego crusha?
 • Obecny poziom pozwoli zrobić Ci na ciele portret każdego z fotograficzna wręcz precyzja. Pamiętaj jednak aby do tego zadania wybrać odpowiedniego tatuatora!

Litery, cytaty lub daty

 • Napisy, imiona, słowa przysiąg lub obietnic. Tekst ulubionej piosenki? Fragment przysięgi małżeńskiej? A może jakiś wyszukany cytat po łacinie? Wjedzie wszystko!

Tatuaż tradycyjny

Tematyka okołoreligijna

 

Skrzydła

 • Mogą być ptasie, anielskie albo motyle. Ze względu na swoją symetryczna kompozycje idealnie rozłożą się na obu piersiach
 • Rozmiar dopasuj do swoich preferencji estetycznych
 • Od lekko ozdobnych do ciężko przerażających- określ która cechę swojej osobowości chcesz wyrazić 

Co więcej?

Każdy z powyższych styli i tematów możecie łączyć ze sobą w dowolny sposób. 

Na koniec kilka ciosowych projektów od których oglądania zakręciło nam się w głowach!

 

Najlepsze tatuaże na klatce piersiowej to te, które mają dla ciebie znaczenie. Nigdy nie powinieneś robić tatuażu tylko dlatego, że podoba się komuś innemu lub dlatego, że wygląda fajnie. Powinieneś zrobić sobie tatuaż, ponieważ coś dla ciebie znaczy i sprawi, że będziesz szczęśliwy za każdym razem, gdy go zobaczysz.

Pytajcie, szukajcie, kontaktujcie się z tatatorami na naszym serwisie. 

Z pewnością znajdziecie kogoś, kto odpowie Waszym wymaganiom i zrealizuje Wasze nieodkryte jeszcze marzenia i idealnej dziarze!

Klatka piersiowa jest najbardziej widoczną częścią ciała, a także jednym z najbardziej bolesnych miejsc do tatuowania. Ważne jest, aby znaleźć artystę, który ma doświadczenie w tej dziedzinie i który będzie w stanie upewnić się, że czujesz się komfortowo podczas tego procesu.

Judhith

 

Więcej newsów