Focus mode

Hot underboob tattoo! 100 pomysłów na tatuaż pod biustem.

Super modny, zyskujący na popularności UNDERBOOB TATTO!

Czym właściwie jest? 

Możemy tak nazwać, każdy tatuaż zrobiony pod linią biustu, na żebrach, czy mostku. Zwyczajowo nazywamy tak kompozycje damskie, facetom zostawiając bardziej prozaiczną nazwę STERN TATTOO, czyli dziara na mostku.

Ale czy każdy tatuaż pod biustem, musi być umiejscowiony dokładnie na mostku?

Nasza galeria za chwilę udowodni Wam, że rozwiązań kompozycyjnych jest wiele. Już sam kształt dziary pozwala na dowolne kompozycje: horyzontalne, wertykalne, mieszane. Czyli łatwiej- pionowe, poziome lub wszystkie na raz.

Sama idea tatuowania tego miejsca jest genialna. Jest ono dość dyskretne, tatuaż będzie widoczny tylko wtedy kiedy będziesz tego chciała. Pamiętaj, aby zaraz po umówieniu sesji u artysty, który będzie Cię tatuował- wybrać się na zakupy i uzupełnić swoją garderobę o crop topy. Na szczęście ostatnio mocno w trendzie siedzą bluzki, bluzy, koszulki odsłaniające brzuch- wybór jest olbrzymi! Możesz je zakładać nie tylko w sezonie letnim. Golf z długim rękawem, jednocześnie odsłaniający mostek na zimę? To się nazywa kompromis!

Kilka lat temu underrbooby były długofalowym hitem. Rządziły wtedy projekty, umiejscowione symetrycznie. Była to najczęściej koronkowa, bardzo seksowna ornamentyka, układająca się kusząco i zalotnie pod linią biustu. Z biegiem czasu klientki studiów tatuażu, porzuciły oczywistą symetrię, kierując się ku bardziej niekonwencjonalnym rozwiązaniom.

Popularność zaczęły zdobywać prace minimalistyczne, lub zrobione w ignorancie (przed Wami wspaniała galeria róż), zaczynające się na mostku, ale wkomponowane już nie pod linią biustu, lecz między piersiami. Biżuteryjna detaliczność prac tych przyciąga spojrzenia i zwraca uwagę na kobiecy dekolt, chyba w równym stopniu do dekolt (i biust)  sam w sobie. I co dodatkowo jest dość nieczęste przy dziarach- połączone z fajnym outfitem i dobraną biżuterią nabierają naprawdę eleganckiego wydźwięku.

Inną opcją jest umieszczenie tatuażu tylko pod jedną piersią. Tutaj również odnajdą się projekty florystyczne. Gałązki, liście, wieńce- te pomysły są stworzone do tego, aby umiejscowić je na linii żeber.

Niestety mamy dla Was jedną złą wiadomość. Tatuowanie tych stref jest mocno czasochłonne i wymaga absolutnego skupienia ze strony tatuatora. Skóra w okolicach żeber jest bardzo cienka, oraz dość trudna w napinaniu. Przygotujcie się więc na długą sesję, albo wybierzcie mniejszy wzór.

Praca minimalistyczna będzie miała dodatkowe plusy. Nie owijając w bawełnę- tatuowanie okolic mostka i żeber jest dość nieprzyjemne.To boli. Zachęcamy zatem do stosowania dostępnych w salonach tatuażu maści, kremów i sprayów przeciwbólowych. Możecie się również zaopatrzyć w nie na własną rękę, pamiętajcie jednak o tym aby KONIECZNIE skonsultować stosowanie takiego środka ze swoim artystą tatuatorem.

Z resztą, kobieta wytrzyma naprawdę wiele aby być piękną, prawda?

Mówiąc o wdzięku kobiecego ciała, chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na różnorodność piękna kobiecych sylwetek, prezentowanych w naszej galerii. Nie ma naprawdę najmniejszego znaczenia, jaki nosisz rozmiar ubrań, czy jakie masz obwody w biuście czy pod biustem. Nasi tatuatorzy i tatuatorki to mega uzdolnieni ludzie. Wspólnie z nimi, dobierzesz projekt idealnie dopasowany do Twojej sylwetki. Masz piękną talię i to na nią chcesz zwrócić uwagę- połóżcie projekt nisko. Uwielbiasz eksponować swój biust? Przyciągnij wzrok wszystkich, wychylającą się spomiędzy piersi różą. Chcesz zakamuflować bliznę, pieprzyk, czy lekką asymetrię piersi? Powiedz o wszystkim tatuatorowi przy konsultacji.

Ale wcześnej, przygotuj się do niej, zainspiruj pięknymi projektami kobiecych tatuaży pod biust w naszej galerii!

MINIMALE

Jak powiedział sto lat temu, niemiecki mistrz designu LESS IS MORE.

Minimale, lub inaczej tatuaże minimalistyczne charakteryzują się cienkim konturem, dużą ilością niewypełnionej przestrzeni, bardzo stonowanym użyciem koloru, wypełnienia czy cieniowania. Najczęściej mają charakter mocno symboliczny. Ograniczona forma z potężnym ładunkiem, a przy tym mega seksowny vibe! Szczególnie w tym miejscu, jakim są okolice biustu.

MINIMALE BIŻUTERYJNE

Bardziej rozbudowana forma tatuażu minimalistycznego. Pozostajemy jednak w sensualnej estetyce, która definiuje kobiecą zmysłowość. Jednocześnie nie wyklucza pewnej dozy elegancji. Wystarczy wybrać temat i kształt, który najlepiej do Was pasuje. Motywy florystyczne, przeplatają się tu łagodnie z astrologią i geometrią. Te dziary będą pasować do wszystkich stylówek.

RÓŻE…

„Róża symbol miłości, chociaż ma wiele kolców…”

Od wieków ten piękny, a jednocześnie odrobinę niebezpieczny kwiat symbolizuje zarówno miłość jak i cierpienie. Znak czytelny dla wszystkich- jesteś namiętna, uczuciowa, gorąca i mega seksowna! Rozwiązań kompozycyjnych znowu jest wiele, nas jednak najbardziej przekonuje wersja z kwiatem kładącym się między piersiami!

…ORAZ INNE KWIATKI

Wiele kwiatów, ziół, drzew symbolizuje różne nastroje, uczucia emocje. Można doskonale dobrać je do swojego charakteru. Ktoś będzie utożsamiał się z piękna lilią, ktoś inny z kaktusem. Ponadto, tak jak w życiu, tak i w tatuażu możemy układać z nich dowolne bukiety. Wielkość, kolorystyka, wybrane gatunki, ułożenie- mnogość możliwości przyprawia o zawrót głowy. Ułatwimy Wam życie, prezentując kilka wybranych kompozycji kwiatowych na modny damski tatuaż.

…I LISTKI

Motyw liści, gałęzi, wieńców istnieje w kulturze europejskiej od czasów antycznych. Nie będziemy odwoływać się do ich znaczenia, ponieważ zależnie od okresu oznaczały niemalże wszystko: zwycięski wieniec laurowy, gałąź samobójców, zdobne liście w bukiecie panny młodej. Pamiętajcie, że to co sobie tatuujecie może mieć znaczenie tylko i wyłącznie dla Was. Albo znaczenia nie musi mieć wcale. Patrząc na poniższe projekty, przychylamy się do opinii, że ich spektakularne piękno wystarcza za wszystko. Utrzymane w minimalistycznej estetyce, naprawdę podkręcają kobiecy seksapil.

Wybraliśmy dla Was nieoczywiste, jednostronne projekty. Prawda, że kuszą?

MOTYLE, ĆMY

Oraz pszczoła i ważka… Motyl jest symbolem metamorfozy. Zwykle reprezentuje zmianę lub rozwój osobisty, a jego cykl życiowy jest nadal jednym z najbardziej niesamowitych i najpiękniejszych cudów natury. Najważniejszymi cechami tatuażu motyla są piękne skrzydła motyla. Oznaczają wzrost i transformację, ale także lekkość ducha. Kojarzą się z kwiatami, latem, pięknymi barwami i kolorami.

W niektórych kulturach ćmy nocne symbolizują przemianę i zmianę, przynosząc szczęście lub fortunę.W krajach azjatyckich takich jak Japonia doradza cierpliwość w spełnianiu pragnień i przekształcaniu marzeń w rzeczywistość.Co ciekawe, w średniowiecznej symbolice chrześcijańskiej uważano, że jest to zły znak podążający za ludźmi, sygnalizujący konflikt lub przeczuwający niebezpieczeństwo ze strony wrogów. Bo przecież każdy ma jakąś ciemniejszą stronę.

A pszczoła? Cóż… pszczoła bzyka.

KSIĘŻYĆ I SŁOŃCE

Piękny kosmiczny pomysł! Równie zachwycające jak zestawienie w jednym projekcie i słońca i księżyca, jest ukazanie wszystkich faz księżyca na jednym tatuażu. Lekko romantycznie, trochę tajemniczo i efektownie. Projekt tatuażu, który często przedstawia te symbole, jest jednym z różnych motywów z tradycyjną fazą symbolu tatuażu astronomicznego, reprezentującą dwoistość emocji. Ponadto jest to wspaniały hołd oddany naturze i bardzo modny pomysł na kobiecą dziarę.

WĘŻE

Mnogość kompozycji, styli, kolorystyki. Zwróć uwagę jak pięknie węże łączą się z innymi tematami na tatuaż. Te bardziej kobiece będą leżały w kwiatach, na liściach, czy po prostu zmysłowo podkreślały kobiece kształty. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać do nich coś bardziej drapieżnego jak na przykład czaszka.

Z biegiem czasu i na całym świecie wąż odgrywał żywą rolę w wyobraźni ludzkości, a jako symbol jest tak silny jak trucizna. Podobnie jak w przypadku wszystkich symboli zwierzęcych, tatuaż węża reprezentuje wszystkie cechy i atrybuty węża: wijący się, skryty, elegancki, podstępny i uwodzicielski. Węże reprezentują wiele potężnych rzeczy pod względem psychologicznym i symbolicznym, a jako symbol życia lub duch zwierzęcy są silnie sugestywne.

Zaczynamy galerie nieco większych prac, dedykowanych fanom bardziej bezkompromisowej estetyki.

SERCA

Tatuaże serca zwykle reprezentują miłość. Niektóre mają tradycyjny design – ozdobne i czyste linie, które często zawierają kwiaty. Inne mogą być uzupełnione napisem, kimś, kogo kochamy lub podpisem artysty. Tatuaże w kształcie serca mają duże znaczenie dla wielu osób, które je noszą – a także dla przyjaciół, rodziny i kochanków, którzy wiedzą, co oznaczają.Najczęściej reprezentują miłość lub uczucie pasji do czegoś.

Nam bardzo podobają się projekty z sercem anatomicznym, tym bardziej, że umiejscowione są od niego na ciele całkiem niedaleko… to jest mocne!

LETTERING

Czyli napisy, cytaty, aforyzmy, imiona, cyfry. Jeden z najbardziej rozpowszechnionych na świecie motywów na tatuaż- napis. Przez fragment ulubionej piosenki, łaciński cytat, aż po imiona Twoich bliskich. Chociaż biorąc pod uwagę blikość biustu, wskazane było by umieszczenie tutaj imienia raczej ukochanego, niż babci. Jest tak wiele różnych czcionek i języków pisanych, z których możesz wybierać. W zależności od różnych zmiennych możesz chcieć wybrać jedną czcionkę zamiast innej, ale wszystko zależy od Ciebie. W przypadku tatuaży z literami musisz uważać na czcionkę, aby była czytelna, wyraźna i wyraźna. A ponieważ wszystkie tatuaże z czasem zanikają, a atrament ma tendencję do migrowania pod skórą, należy upewnić się, że litery i linie są równomiernie rozmieszczone, aby towarzyszyć przyszłemu blaknięciu i migracji atramentu.

Dlaczego uważamy, że to dobry pomysł? W słowach można zawrzeć wszystko, każde wspomnienie, uczucie, marzenie, czy swoją namiętność!

KORONKOWE

Misterne i bardzo detaliczne prace odwołujące się do klasycznie pojmowanej kobiecości. Wydają się jakby utkane na skórze z dziesiątek małych oczek, koralików splotów. Zyskują na indywidualności po wybraniu dodatkowych motywów. Kolorowe kamienie szlachetne, mocno podkreślone kolorem, które oplata czarna, fantazyjna koronka? To niemal biżuteria na skórze. Zastanówcie się tylko jak to wygląda, gdy masz na sobie top z koronki lub zmysłową, seksowną bieliznę. Wzory te były przez wiele lat największym hitem na damskie tatuaże. I wcale się temu nie dziwimy. Są obłędne!

LOTOS

Kwiat lotosu jest powszechnie uznanym symbolem duchowego wzrostu.  Projekty tatuaży lotosu są zwykle proste i symboliczne. Zazwyczaj reprezentują wzrost i łaskę, życie, naturę Buddy i filozofię buddyjską- łagodność, harmonię, spokój. Kwiaty te są w stanie pozostać białe, chociaż lotos może znajdować się w brudnych wodach, co oznacza czystość serca, a tym samym zdolność do pozostania wiernym swoim przekonaniom. To tyle jeśli chodzi o symbolikę. Zwróćcie uwagę na to jak idealnie tatuatorzy wkomponowali swoje prace w kobiece sylwetki. Są dobrane w sposób idealny do anatomii!

MANDALA

Wiele osób chciałoby uzyskać tatuaż mandali nie tylko ze względu na jego wygląd i znaczenie, ale także dlatego, że jest to projekt, który można dodawać w miarę postępów. Mandala to sanskryckie słowo wywodzące się z dwóch rdzeni oznaczających „myśleć o” i „wolne obrazy”. Połączenie tych znaczeń rozwija wizualne tłumaczenie na dzieło sztuki zwane mandalami! Tatuaż mandali to okrągły wzór, który jest potężnym symbolem porządku, piękna i jedności wszystkich rzeczy.Mandala symbolizuje wszechświat i nasze duchowe połączenie z nim. Przypomina nam również o pozostaniu w chwili obecnej poprzez ścisłe przestrzeganie jej równowagi, symetrii i proporcjonalności. Ten projekt tatuażu obiecuje spokój i nadzieję dla ludzi szukających kierunku w swoim życiu.

Możesz wykorzystać tylko część, element mandali, tak jak widzisz poniżej, aby dopasować ją idealnie do swojego ciała.

Więcej newsów