Focus mode

Modne kobiece tatuaże na rok 2022

Modne kobiece tatuaże na rok 2022

Czy pierwszy damski tatuaż powstał w starożytnym Egipcie?

Tego do końca nie możemy być pewni. Jednak z pewnością dla większości mężczyzn, kobieta z tatuażem to kobieta bardziej atrakcyjna. Sam tatuaż zawsze kojarzył się z pewną dozą tajemniczości. Poza tym, tylko jego właściciel lub właścicielka wiedzą, co naprawdę oznacza. A nie zawsze tak łatwo przecież to zdradzą. Czasem tajemnica samego tatuażu pozostaje tajemnicą do końca. I nie ma rady, nic tego nie zmieni. Może to zresztą i dobrze!

Dokładnie tak samo, gdy zadamy sobie pytanie. Jakie tatuaże, będą modne w tym roku?

Szczególnie jeśli chodzi o kobiety. To pytanie trudne, ale na pewno da się na nie udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi… No dobra, względnie satysfakcjonującej. Płeć piękna ma obecnie niezwykle duży wybór. Zarówno jeśli chodzi o style i kobiece wzory. A także artystów, którzy z pasją podejmują się wykonywania damskich tatuaży. Ale do rzeczy! Jakie wzory i style będą modne w te wakacje 2022 roku? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i dać kilka przykładów. Mamy nadzieję, że ten tekst zainspiruje Cię do malunku na ciele. Pamiętaj, wszystko jest dla ludzi… a tutaj nawet od kilku tysięcy lat. Więc czy tyle pokoleń mogło się mylić?;)

Tatuaże linearne, mogą to być mandale lub inne, proste, geometryczne wzory.

To na pewno świetny wybór na 2021 rok. Takie style tatuaży zostały wręcz stworzone dla kobiet. Są delikatne, można ukryć je na plecach lub wykonać mniejszy wzór na dłoni bądź przedramieniu. Mogą przedstawiać… właściwie cokolwiek. Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Niech to będzie tatuaż związany z jakimś ważnym wydarzeniem. Momentem w Twoim życiu. W końcu jesteś na tyle niepowtarzalna, że i Twój tatuaż powinien taki być w 2022 roku i nie tylko. Tu znajdziesz bardzo ciekawy przykład wykonany przez Sasha Ehmmili

Jak znaleźć inspiracje na Twój tegoroczny tatuaż?

Najlepszym źródłem poszukiwania wszelkich inspiracji, także tych dotyczących wzorów na ciele to z pewnością Pinterest. Dzięki temu portalowi znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz. Właściwie,  sam pokieruje on Ciebie, gdy tylko zobaczy jakie tatuaże Cię interesują.

To jeszcze nie wszystko, bo nie tylko tatuaż linearny jest na świecie.

Masz przed sobą także inne wybory, jeśli chodzi o styl samego wzoru. Innymi, godnymi Twej uwagi stylami powinny być delikatny realizm / surrealizm. A dodatkowo być może coś z liternictwa? Istnieje wiele ciekawych stron z czcionkami. I ku radości nas wszystkich, większość może być przeniesiona na skórę w formie tatuażu przez artystę. W domenie niewielkich tatuażu królują… przedramiona oraz obojczyki. Nie powinno to nikogo dziwić, kobiece obojczyki są nie tylko pięknym miejscem dla tatuażu.

A co z mocniejszym realizmem?

Może nieznacznie upiększonym surrealizmem? To świetny pomysł na tatuaż typowo kobiecy, a jednocześnie nie tylko czarny. Tak jak wzory linearne – mandale oraz sporządzone z kresek. Świetne pomysły to motywy roślinne na plecach, czy bardziej delikatne zlokalizowane na nadgarstkach. Lub też możesz iśc na całość i stworzyć z Twoim artystą cały rękaw. A czemu by nie? Nie musisz wymyślać też koła na nowo, dobry tatuator przedstawi Ci kilka, oryginalnych wzorów stworzonych dla Ciebie.

W lato 2022 możesz wkroczyć z wyjątkowym tatuażem.

Sprawi ona zarówno radość Twoim bliskim… no dobra, czasem jest inaczej 😉. Jednak możesz wyróżnić się spośród innych. Poczuć się lepiej, to w końcu Twój czas. I Twój tatuaż.

Więcej newsów