Focus mode

Tatuaże dla par – czy warto zrobić

Tatuaże dla par – czy warto robić, znaczenie, cena + TOP 14 wzorów dla Ciebie

Tatuaże dla par są idealne, aby pokazać światu swoją miłość lub uczcić ważną rocznicę. Z drugiej strony wzór należy dobrać starannie, aby po latach tatuaż nie stał się tylko pamiątką. Przedstawiamy najciekawsze i najpopularniejsze wzory tatuaży dla par oraz wyjaśniamy ich znaczenie.
Tatuaże dla par, które podkreślają intensywność uczuć, mogą przybrać formę wzajemnie uzupełniających się figur, tworzących całość dopiero po złączeniu np. dłoni. Choć niebezpieczne, popularne są tatuaże dla par w postaci napisów z inicjałami lub portretów bliskich. Mamy też kilka uniwersalnych pomysłów na tatuaż dla par, które świetnie wyglądają samotnie.

Czy warto robić tatuaże dla par

 

Tatuaże dla par to dobry pomysł, ale pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim tatuaż miłosny dla dwojga ludzi to pamiątka na lata, dlatego decyzja powinna być przemyślana i wspólnie skoordynowana.Osoba, która decyduje się na tatuaż jest nie do przyjęcia. Mam biżuterię do ciała. Starannie wybierz konkretny wzór, gdy robisz tatuaż dla swojego kochanka. Obie strony muszą być otwarte, nie tylko pod względem samego tematu, ale także lokalizacji. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wybrany tatuaż umieścić w widocznym miejscu, takim jak dłoń, czy ukryć go przed wzrokiem ciekawskich i ukryć wzór.

Tatuaże dla par znaczenie

Istnieje kilka rodzajów tatuaży dla par, ale to oczywiste. Każdy projekt symbolizuje miłość, połączenie i wzajemne porozumienie. Najpopularniejszymi motywami tatuaży są tak zwane tatuaże kompozytowe, czyli dopasowywanie elementów. Mogą to być puzzle, skrzydła lub wzory połówek serca, które razem tworzą całość. W tej grupie znajdują się również pary tatuaży yin i yang. Oznacza to zrównoważony związek i harmonijną komplementarność między wami. Wspólne tatuaże zakochanej pary nie muszą być w ten sposób połączone formalnie, tylko tematycznie.

Najlepszym tego przykładem są tatuaże z kluczem i kłódką, tatuaże ze słońcem i księżycem, korony symbolizujące królów i królowe, czy Myszka Miki i Myszka Minnie z przymrużeniem oka.Wybierz klatkę i ptaka. Niektóre pary wybierają dokładnie ten sam tatuaż, na przykład dwa identyczne serca, motyla, symbol nieskończoności z wygrawerowanym sercem lub dwa identyczne cytaty. Takie uniwersalne tatuaże mają tę zaletę, że nawet w przypadku rozstania mogą ozdobić ciało, nie kojarząc się z konkretną osobą.

Gdzie zrobić tatuaż dla pary

Wybór miejsca tatuażu zależy zarówno od tego, czy chcesz, aby był widoczny, jak i od wielkości wzoru. Minimalistyczne tatuaże dla par świetnie prezentują się na palcach i nadgarstkach. Takie miejsca świetnie nadają się również do wspomnianych wyżej tatuaży złożonych. Większe tatuaże dla dwóch osób są zwykle wykonywane na przedramieniu lub ramieniu. Najpopularniejsze są tatuaże na ręce dla par. Nie jest to jednak wymagane. Jeśli chcesz zakryć rysunek, możesz wybrać tatuaż w innym miejscu, na przykład na pośladkach, udach lub plecach. Niezależnie od wyboru miejsca na wzór, nie zapomnij zadbać o tatuaż odpowiednim kremem. Zapewnia to trwałość rysunku.

 

Referencje: Kremy do pielęgnacji tatuażu 

5 najwyżej ocenianych produktów KWC Neba, Comepick, Bayer] Ile kosztuje tatuaż dla pary Cena tatuażu zależy głównie od jego wielkości. Mały tatuaż typu zarys serca to wydatek rzędu 100-200 zł. Im większy i bardziej skomplikowany wzór, tym wyższa cena. Oczywiście jest to koszt jednego tatuażu. Niektóre salony oferują zniżki na wspólne tatuaże dla par, dlatego warto wcześniej zapytać o wycenę.

Couple Tattoo Heart Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o tatuaże dla par, jest zdecydowanie serce. Proste schematy są w porządku, ale ciekawsze są też bardziej oryginalne motywy. Jednym z nich jest serce wykonane z odcisków palców ukochanej osoby. Uroku dodaje tatuaż w kształcie serca z czerwonym tuszem.

Przyciągające wzrok tatuaże serca dla obojga to kolorowe wzory, które wyglądają jak serca narysowane kredkami lub farbami. Z boku serca wygrawerowana jest ta sama data. Może to dzień Waszego ślubu lub pierwszej randki?

Korona dla par

Tattoo Motyw korony jest bardzo popularny w tatuażach zakochanych. Nie są to jednak te same rysunki. Kobiece ciało jest następnie ozdabiane koroną symbolizującą królową, a męskie ciało koroną symbolizującą króla. Co powiesz na tatuaż z koroną na dłoni? To opcja dla zdecydowanych i odważnych osób, ponieważ nie jest łatwo ukryć tatuaże na dłoniach

Tatuaż pary króla i królowej

Odmianą tatuażu pary w koronie jest wzór przedstawiający króla i królową w formie figur szachowych. Jeśli też jesteś fanem szachów, to jest to idealny wybór dla Ciebie! Tatuaże są niewielkie i mogą pojawić się np. na przedramieniu.

para tatuaż klucz i kłódka

Niektóre z dwóch powyższych tatuaży mają również pasujący wzór klucza i kłódki. Na męskiej skórze są zwykle widoczne klucze, a na kobiecej kłódki. Znaczenie takiego tatuażu jest jasne i zrozumiałe dla każdego – tylko on jest kluczem do serca wybranego. Malowanie klucza i samej kłódki może przybierać różne formy. Uwielbiam inspirację.

Para tatuaż słońce i księżyc

Ciekawym pomysłem na tatuaż pary jest połączenie słońca i księżyca. Takie tatuaże oznaczają równowagę, harmonię i komplementarność, tak jak dzień nie może istnieć bez nocy, a noc bez dnia.Możesz zachować prostotę i minimalizm, na przykład używając , lub możesz użyć dużych, dekoracyjnych elementów. Tatuaże słońca i księżyca dla par są często wykonywane na łydce.

Tatuaże dla par Skrzydła

Mniej popularne, ale równie ekscytujące i godne uwagi są tatuaże dla dwojga zakochanych ze skrzydłami. Można go odczytać jako symbol miłości, która dodaje skrzydeł. Najczęściej jedno skrzydło pojawia się na skórze osoby, a drugie na drugim. Najlepiej zrobić to tam, gdzie można złożyć rysunki. Doskonałym przykładem jest tatuaż pary ze skrzydłami na dłoniach.

Tatuaże dla par Napis

Najbardziej oczywistym przykładem dwuosobowego tatuażu w formie napisu jest napis na ciele ukochanej osoby. Możesz także wytatuować inspirujące cytaty na swoim ciele, takie jak twoja ulubiona piosenka. W takim przypadku jedna osoba może mieć fragment cytatu, a druga jego kontynuację lub ten sam napis dla obojga kochanków.

Couple Tattoo Lion

to tatuaż dla zakochanych, a jego znaczenie jest związane z tatuażami króla i królowej. Na przykład wzór lwa i lwicy, jak tatuaż na ramieniu. Możesz wybrać jeden z dwóch sposobów przedstawienia swojego tematu. Dla samców będzie to cała głowa lwa, dla samic lwica. Kolejna sugestia, widoczna na poniższym zdjęciu, dotyczy kształtu połączonego tatuażu.

Odpowiednie tatuaże chętnie wybierane przez osoby, które chcą podkreślić siłę i trwałość łączącego ich uczucia. Tatuaże dla par mogą być „obrączkami” zaprojektowanymi w formie gałązek owiniętych wokół palców. Ten rodzaj rysunku jest bardzo uniwersalny i pasuje zarówno do kobiecej, jak i męskiej dłoni.