Focus mode

Tatuaże na dla kobiet – część druga

Najlepsze tatuaże na rękę dla kobiet

Tatuaże to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu i wyrazić siebie. Badanie przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazało, że większość respondentów uważa, że ​​mężczyźni częściej mają tatuaże. , do niedawna mężczyźni byli kojarzeni z tatuażami. Jednak w ostatnich latach zmieniło się to dramatycznie, ponieważ prawie 60% osób z tatuażami to kobiety.
Teraz posiadanie ich stało się tak modne, że nie jest już uważane za ignorancję. Poniżej znajduje się 10 najlepszych i najpopularniejszych pomysłów na tatuaże dla kobiet. Obejmują one zarówno większe projekty, jak i skomplikowane tatuaże kobiece.

TATUAŻE NA CAŁEJ RĘCE

Odważnym osobom polecane są tatuaże na rękawach lub na całych ramionach. Najlepiej wybrać konkretny styl, w którym tatuaż będzie się trzymał. Dzięki temu tatuaże będą ze sobą harmonizować. Takie mankiety wykonuje się kilka razy lub podczas kilku sesji.

PIKACHU TATUAŻ

Znana postać z mangi i gier, szczyci się głęboko zakorzenioną popularnością. Ten najpopularniejszy Pokémon można stworzyć przy użyciu najróżniejszych technik. Nowoczesna forma z plamami atramentu jest cudowna.

PTAKI

Ptaki to symbole wolności, wyzwolenia, chęci podróżowania i odkrywania świata. Świetny projekt, który można nosić na kostce lub używać do dużych tatuaży na plecach.

BIAŁY TATUAŻ

Wiele lat temu tatuaże wykonywano czarnym lub niebieskim tuszem. W ostatnich latach popularny stał się kolorowy tusz, który ma na celu uatrakcyjnienie tatuażu. Coraz większą popularnością cieszą się również białe tatuaże. Wyglądają jednocześnie bardzo oryginalnie i subtelnie.

KSIĘŻYC

Jest symbolem równowagi i wewnętrznego spokoju. Dla niektórych osób istnieje również strona duchowa. Świetnym pomysłem byłby tatuaż przedstawiający księżyc w różnych stadiach.

KRÓLIK NA KSIĘŻYCU

Ten delikatny tatuaż jest idealny dla kobiet, które lubią oryginalne połączenia i jednocześnie chcą mieć trochę nostalgicznego tatuażu z bajki. Króliki to zwierzęta kojarzone z wiosną i odradzaniem się życia.

PÓŁ KSIĘŻYC

Podobnie jak tatuaże księżycowe, ten projekt symbolizuje przede wszystkim harmonię i spokój. Może być również kojarzony z czymś, co cyklicznie się zmienia, ale wciąż jest w toku. Symbolizuje również umiejętność znajdowania rozwiązań i wychodzenia z trudnych sytuacji.

KRÓLIK

To idealny wzór szczególnie dla miłośników tych uroczych zwierzątek. Takie tatuaże najlepiej wyglądają wykonane czarnym tuszem, ponieważ jasny kolor utrzymuje się najdłużej.

JEDNOROŻEC

To idealny wzór szczególnie dla miłośników tych uroczych zwierzątek. Takie tatuaże najlepiej wyglądają wykonane czarnym tuszem, ponieważ jasny kolor utrzymuje się najdłużej.

PTAKI NA GAŁĘZI

Ptak siedzący na gałęzi może symbolizować miłość, przywiązanie i wzajemność. Polecany jest również tym, którzy chcą celebrować ważne wydarzenia w życiu, takie jak urodziny. B. Zaręczyny lub ślub.
Więcej newsów