Focus mode

Tatuaże na dla kobiet – część pierwsza

Najlepsze tatuaże na rękę dla kobiet

Tatuaż to świetny sposób na wyróżnienie się i wyrażenie siebie. Do niedawna mężczyźni byli kojarzeni z tatuażami, ponieważ według badania przeprowadzonego w Stanach Zjednoczonych większość respondentów uważała, że ​​mężczyźnibardziej skłonni do ich wykonywania.
Jednak w ostatnich latach zmieniło się to diametralnie, ponieważ prawie 60% wytatuowanych kobiet to kobiety. W dzisiejszych czasach ich posiadanie stało się bardzo modne i nie jest już uważane za nieprzyzwoite. Poniżej znajduje się 100 najlepszych i najpopularniejszych pomysłów na tatuaż dla kobiet. Obejmują one zarówno większe wzory, jak i delikatne tatuaże dla kobiet.

Tatuaż ducha

Chociaż tatuaż ducha może niektórym wydawać się nieco przerażający, jest to dobrowolnie wybrany projekt, w przeciwieństwie do wyglądu. Mniejsze tatuaże są bardzo popularne głównie dlatego, że można je łatwo ukryć. Jest to bardzo ważne dla osób, które pracują w zawodach, w których jest to niezbędne. Tatuaż z duchem to świetna opcja dla każdego, komu zależy na oryginalnym designie.

Litera P

To minimalistyczny tatuaż cieszący się bardzo dużą popularnością. Litera ta jest bardzo subtelna, a może symbolizować bardzo wiele. Pod jej symbolem może ukrywać się imię bliskiej osoby, ulubione miejsce czy hobby. Litera ta może zostać wykonana w wybranej czcionce i wielkości co dodatkowo pozwala ją spersonalizować. Taki subtelny i niewielki tatuaż to idealna propozycja dla osób, które chcą sprawdzić, jak będą czuły się z tatuażem.

Łapacz snów

Łapacz snów to symbol mocno zakorzeniony w kulturze, który wywodzi się z wierzeń Indian amerykańskich. Głęboko wierzyli w to, że łapacz zawieszony nad łóżkiem jest w stanie wyłapywać złe sny i chroni przed koszmarami. Taki tatuaż jest bardzo chętnie wybierany, ponieważ można go umieścić na dowolnym kawałku ciała. Dodatkowo łapacz snów można spersonalizować dodając do niego różnego rodzaju elementy.

Minimalizm wykonania łącznie rozmytym dołem tworzą kompozycje idealnie wpasowaną w przedramię. Ten tatuaż z pewnością przykuje niejedno oko.

Karta Dam

Model nie tylko dla miłośników gier karcianych. Najpopularniejszym wzorem jest niewątpliwie Królowa Trefl, która symbolizuje silną wolę i optymistyczne spojrzenie na życie. Taki tatuaż to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą być oryginalne i wyróżniać się z tłumu.

Taki tatuaż wymaga sporej ilości czasu i wyboru odpowiedniego artysty. Tatuator powinien cechować się dokładnością ocierającą się o perfekcjonizm. To gwarancja powstania czystego, idealnego tatuażu na przedramieniu.

Kwiat lotosu

Tatuaż kwiatu lotosu jest głównie symboliczny. Według filozofii Wschodu jest symbolem równowagi, harmonii i wewnętrznego spokoju. Utożsamiana jest również z rozwojem duchowym i chęcią pracy nad sobą. Kwiat lotosu może być zarówno bezbarwny, jak i kolorowy.

SERENDIPITY

Słowa „talizman szczęścia” to kolejny minimalistyczny i dyskretny pomysł na tatuaż. Oznacza szczęście, którego nikt się nie spodziewał. Możesz wybrać odpowiednią czcionkę i dostosować ją. Dobrze prezentuje się na różnych częściach ciała.

ŁUK ZE STRZAłĄ

Strzała wystrzelona z łuku jest symbolem dążenia do celu. Oba elementy można dostosować do własnych upodobań. Niektórzy decydują się na wytatuowanie większej liczby strzał. Popularny projekt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

LEW

Lew to nie tylko król sawanny, ale także piąty znak zodiaku. Symbolizuje siłę, odwagę, silny charakter i moc. Jednocześnie oznacza to również rozwagę i zdrowy rozsądek. Tatuaż z lwem to świetna okazja, ponieważ można go dowolnie dostosować do własnych upodobań.

WZORY GEOMETRYCZNE

To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wzorów ostatnich lat. Takie tatuaże są ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. Wiele kształtów można łączyć w różne kształty. Takie wzory mogą mieć swoje własne znaczenie lub mogą być po prostu atrakcyjne wizualnie.

ŚŁOŃĆE I KSIĘŻYC

Jest to wzór, który symbolizuje połączenie dwóch przeciwstawnych elementów. Słońce i księżyc są różne, ale istnieją w harmonii. Dlatego taki tatuaż symbolizuje równowagę i stabilność.
Więcej newsów