Focus mode

Najlepsze Tatuaże dla kobiet – część trzecia

Najlepsze tatuaże dla kobiet

Tatuaże to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu i wyrazić siebie. Badanie przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazało, że większość respondentów uważa, że ​​mężczyźni częściej mają tatuaże. , do niedawna mężczyźni byli kojarzeni z tatuażami. Jednak w ostatnich latach zmieniło się to dramatycznie, ponieważ prawie 60% osób z tatuażami to kobiety.
Teraz posiadanie ich stało się tak modne, że nie jest już uważane za ignorancję. Poniżej znajduje się 10 najlepszych i najpopularniejszych pomysłów na tatuaże dla kobiet. Obejmują one zarówno większe projekty, jak i skomplikowane tatuaże kobiece.

KWIATY

Motywy roślinne bardzo często wybierane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Oprócz wspomnianych już kwiatów lotosu, popularne są również róże. Możesz najpierw utworzyć czarny kontur. Z czasem można to pokryć kolorem. Kwiaty to zdecydowanie ponadczasowy temat.

PÓŁRĘKAW

Jest to alternatywa dla rękawa powyżej. Polega na stworzeniu tatuażu wielkoformatowego na ramieniu, tak aby w razie potrzeby można było je zakryć koszulą. Jet to rozwiązanie dla tych, którzy mają widoczne tatuaże i chcą je ukryć.

GOŁĄB

Gołąb to symbol pokoju i miłości, a także niesłabnącej nadziei. Wyraża również spokój oraz wewnętrzną harmonię. Można z powodzeniem umieścić go na dowolnej części ciała.

SERCE

Robienie tatuażu serca na palcu serdecznym staje się coraz bardziej popularne wśród nowożeńców. Zastępuje tradycyjne obrączki, które łatwo zgubić. Serce jest symbolem miłości i przywiązania.

MOTYWY ROŚLINNE

Łączenie ze sobą motywów roślinnych pozwala tworzyć piękne kompozycje, które znajdują uznanie szczególnie wśród kobiet. Szczególnie chętnie są one umieszczane na plecach i stopniowo rozbudowywane.

ABSTRAKCJA

Abstrakcje to świetne tematy do tworzenia oryginalnych wzorów tatuaży. To świetny sposób na przeniesienie najbardziej abstrakcyjnej pracy na ciało.

KRZYŻ

Krzyż jest również popularnym wzorem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Choć jest to symbol chrześcijaństwa, wiele osób wybiera ten motyw z innych powodów. Ponieważ może przybierać różne formy, ma bardzo osobiste znaczenie dla osoby, która go nosi.

MOTYW HENNY

To charakterystyczne wzory kobiecych dłoni i dłoni inspirowane kulturą indyjską. Tradycyjne tatuaże z henny nietrwałe, więc trwałe tatuaże atramentowealternatywą.

UKŁAD SŁONECZNY

Szczególnie atrakcyjnie wygląda położona wzdłuż kręgosłupa. Duży pokój, w którym możesz odkryć każdą planetę.
Więcej newsów