Focus mode

5 pomysłów na kreatywne matching tattoos

5 pomysłów na kreatywne matching tattoos

Matching tattoos to uzupełniające się wzajemnie tatuaże, które można dzielić z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi czy też drugą połówką. Dopasowane dziary symbolizują nierozerwalną więź między ludźmi, którą można pokazać w unikalny i kreatywny sposób. Sprawdźcie nasz przegląd najciekawszych matching tattoos.

Jaki wzór wybrać dla siebie?

W Internecie możemy znaleźć mnóstwo inspiracji na dopasowane tatuaże. Aby nadać im bardziej osobiste znaczenie, warto zastanowić się przede wszystkim nad tym, co obrazuje naszą więź z osobą, z którą chcemy się wytatuować. Być może będzie to jakiś sekretny znak lub wzór upamiętniający ważne wydarzenie? Oczywiście jednak, matching tattoos, tak jak inne dziary, nie muszą wcale mieć głębszego sensu, a całe przedsięwzięcie potraktujemy jedynie (a może aż?) jako dobrą zabawę!

Możliwości są nieskończone i tylko od Was zależy, jaki wzór będzie zdobił Waszą skórę. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych pomysłów na wyjątkowe matching tattoos.

Motywy roślinne

(https://pl.pinterest.com/pin/ATUVEl_JvuUvLexTkpLAT7SUIAskxGCsWbLlqcEN6hB1lX2DzjoimzU/)

Natura może być dla nas nieskończonym źródłem tatuażowych inspiracji. Motywy roślinne możemy swobodnie komponować w indywidualne projekty wykonane w wybranym stylu – subtelne wzory takie jak kwiaty czy liście wyjątkowo dobrze wypadają w lineworku, dotworku czy akwareli. Jeżeli wolicie jednak nieco “mocniejsze’ klimaty, wybierzcie znany i lubiany oldschool.

Tatuaże–pierścionki

(https://pl.pinterest.com/pin/537969118000719156/ lub  https://br.pinterest.com/pin/325244404324646012/ lub https://pl.pinterest.com/pin/25543922870718884/)

Nie lubicie klasycznej biżuterii, a może obawiacie się zgubienia tradycyjnej ślubnej obrączki? W takich sytuacjach warto zastanowić się nad zastąpieniem jej tatuażową wersją.  To dobry wybór dla minimalistów – tatuaże-pierścionki zazwyczaj składają się z prostych kształtów, takich jak linie czy kropki. W niektórych wariantach spotkać można tatuaże-pierścionki ułożone z delikatnych napisów.

Geometryczne tatuaże dla rodzeństwa

(https://pl.pinterest.com/pin/367254544624007576/)

Nie ważne jak często kłócimy się z bratem czy siostrą – więź między rodzeństwem jest jedyna w swoim rodzaju, dlatego warto podkreślić ją odpowiednią dziarą. Ciekawym pomysłem w kontekście takich tatuaży są proste, geometryczne wzory, które symbolizują przynależność do rodziny.

Tatuaże–napisy

(https://pl.pinterest.com/pin/12596073950393758/ lub https://pl.pinterest.com/pin/1970393577149395/)

Każda relacja ma swój własny język – słowa, daty, inicjały – wystarczy jeden prosty wyraz lub zdanie, aby zmieścić w nim całe lata wspomnień. Napisy czy też zdania można w prosty sposób rozdzielić na kilka tatuaży. Każda osoba otrzymuje swoją część danej frazy lub słowa, które układa się w całość dopiero po zbliżeniu wszystkich tatuaży do siebie.

Ten pierwszy raz

Matching tattoos mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które decydują się na swój pierwszy tatuaż. Dziarka z najlepszą przyjaciółką, siostrą lub rodzicem może okazać się mniej stresująca – razem zawsze raźniej!

Decydując się na dziarę, zawsze warto rozważyć wiele różnych wzorów oraz technik. Jeśli ciągle Wam mało, sięgnijcie po więcej inspiracji do naszego wcześniejszego wpisu: (tutaj link do https://tattoo-space.pl/300-pierwszych/).

 

Więcej newsów